Historie klientów

Historie klientów

Firma Magi s.c. Maria Zdebska, Agnieszka Gomułka

OPIS WSPÓŁPRACY:
Świetny kontakt, idealnie dobrane wsparcie i doskonale prowadzone szkolenia. Polecam. Profesjonalizm.

Ecopless Sp. z o.o.

OPINIA O NAS:
Polecam wszystkim Fundusze Wsparcia. Wszystkie świadczone usługi są wykonywane na wysokim poziomie z bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrą. Podejście kadry dla klienta jest profesjonalne. Gorąco polecam

Studio Figura Sosnowiec Zagórze Magya Magdalena Kamińska.

OPINIA O NAS:
Ciekawe szkolenia, bardzo spersonalizowane. Polecam!

Promo VISION - gadżety i tekstylia reklamowe

OPINIA O NAS:
Polecam, korzystałem z usług firmy. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, zgodnie z ustaleniami. Jestem zadowolony z poziomu obsługi.

NEW AGE massage & skin therapy

OPINIA O NAS:
Polecam serdecznie współpracę z tą firmą. Trenerzy są doświadczeni i z dużą wiedzą w zakresie marketingu / social mediów. Kontakt mailowy i telefoniczny na wysokim poziomie. Warsztaty dające mnóstwo wiedzy i orientacji nawet dla laików. Moja działalność zaczęła osiągać lepsze wyniki na rynku juz w trakcie szkoleń. Warto.

Prywatne Przedszkole Stumilowy Las

OPINIA O NAS:
Jako firma Prywatne Przedszkole Stumilowy Las mieliśmy okazję nawiązać efektywną współpracę z firmą Piotr Turek Media w zakresie obsługi projektu – pozyskania dofinansowania ze środków unijnych na doradztwo marketingowe, a także w zakresie przeprowadzenia usługi doradztwa w formie indywidualnych warsztatów marketingowych.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu współpracy: bardzo dobry kontakt, sprawna i terminowa obsługa na każdym etapie oraz solidność i rzetelność – wysoki poziom przekazywanej wiedzy w formie ćwiczeń praktycznych.
Z obydwu usług mamy pełną satysfakcję i polecamy projekt Fundusze Wsparcia jako skuteczny w pozyskiwaniu dofinansowań oraz jako profesjonalnego i rzetelnego wykonawcę usług doradczych i szkoleniowych.

Agencja ECHO

OPINIA O NAS:
Polecamy współpracę z firmą Piotr Turek Media. Korzystaliśmy z usług firmy przy okazji organizacji dwóch szkoleń dofinansowanych ze środków unijnych. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, pracownicy firmy w profesjonalny (tj. merytoryczny i terminowy) sposób odpowiadali na nasze pytania. Byliśmy pod ciągłą opieką od momentu zaofertowania nas aż po uzyskanie dofinansowania.
Chętnie skorzystamy ponownie z usług tej firmy. Polecam serdecznie!