Historie klientów

Historie klientów

Bozza Sp.z.o.o, Sp.komandytowa

OPINIA O NAS:
Współpracę biznesową rozpoczęliśmy ponad rok temu. Od tego czasu Fundusze Wsparcia pozyskały dla naszych firm 2 dofinansowania, które zostały sprawnie pozyskane oraz rozliczone. Obecnie jesteśmy na etapie finalizacji 3 dotacji. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy, dotacje to dla mnie nowość, a mimo to cały proces był przejrzysty i zrozumiały - i to pomimo wielu dokumentów i deadline'ów. Mogłem liczyć na fachową pomoc i obsługę na każdym kroku. Bez wiedzy, wsparcia i obsługi Funduszy Wsparcia na pewno nie bylibyśmy w stanie sami zrealizować żadnej z tych dotacji. Z czystym sercem polecam kontrahentom i znajomym właścicielom firm

BASEFINANCE

OPINIA O NAS:
Do Funduszy Wsparcia trafiłem poprzez znajomego, który bez zastanowienia polecił mi tę firmę. Do tej pory zrealizowaliśmy już 3 projekty, z których jestem bardzo zadowolony. Wszystkie procesy przebiegły sprawnie i bezproblemowo. Personel firmy był niezwykle uprzejmy, pomocny i gotowy odpowiedzieć na każde pytanie czy wątpliwość. Profesjonalizm, wysoka jakość usług, doskonała obsługa klienta i etyczne podejście do biznesu sprawiają, że zdecydowanie polecam tę firmę.

M-Styl

OPINIA O NAS:
Firma Fundusze Wsparcia charakteryzuje się wysokim poziomem kompetencji w obszarze pozyskiwania dotacji. Dzięki ich zaawansowanej wiedzy na temat dostępnych programów wsparcia finansowego, udało nam się skutecznie zdobyć środki na rozwój naszych projektów. Współpraca przebiegła sprawnie, a firma zawsze była gotowa do udzielenia wsparcia i odpowiedzi na nasze pytania. Bardzo polecam.

Auto Serwis Wadowicka

OPINIA O NAS:
Z Firmą - Fundusze Wsparcia - współpracujemy od kilku lat.
Zrealizowaliśmy wspólnie kilka projektów i na podstawie dotychczasowych doświadczeń mogę powiedzieć, że dysponuje ona bardzo profesjonalnym zespołem, który poprzez swoje działania wykazał się stuprocentową skutecznością w osiąganiu założonych celów.

Bogusław Madej.

AGNIESZKA GŁOWACKA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

OPINIA O NAS:
Rzetelnie poprowadzone szkolenia i wykwalifikowana kadra szkoleniowa. Wiedza, którą zdobyłam bardzo mi pomogła ukierunkować rozwój firmy. Polecam serdecznie!

Firma Magi s.c. Maria Zdebska, Agnieszka Gomułka

OPINIA O NAS:
Świetny kontakt, idealnie dobrane wsparcie i doskonale prowadzone szkolenia. Polecam. Profesjonalizm.

Ecopless Sp. z o.o.

OPINIA O NAS:
Polecam wszystkim Fundusze Wsparcia. Wszystkie świadczone usługi są wykonywane na wysokim poziomie z bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrą. Podejście kadry dla klienta jest profesjonalne. Gorąco polecam

Studio Figura Sosnowiec Zagórze Magya Magdalena Kamińska.

OPINIA O NAS:
Ciekawe szkolenia, bardzo spersonalizowane. Polecam!

Promo VISION - gadżety i tekstylia reklamowe

OPINIA O NAS:
Polecam, korzystałem z usług firmy. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, zgodnie z ustaleniami. Jestem zadowolony z poziomu obsługi.

NEW AGE massage & skin therapy

OPINIA O NAS:
Polecam serdecznie współpracę z tą firmą. Trenerzy są doświadczeni i z dużą wiedzą w zakresie marketingu / social mediów. Kontakt mailowy i telefoniczny na wysokim poziomie. Warsztaty dające mnóstwo wiedzy i orientacji nawet dla laików. Moja działalność zaczęła osiągać lepsze wyniki na rynku juz w trakcie szkoleń. Warto.